«Круглий стіл» з питань розвитку туристичної галузі в територіальних громадах Гайсинського району.

Розвиток туристичної галузі в громадах Гайсинського району
Туризм – це не тільки наповнення бюджету громади, але і враження, що отримують люди. Люди, які об’їздили добре відомі міста по кілька разів, хочуть чогось нового і цікавого. Крім того, в епоху гаджетів частина мандрівників була б не проти від них відволіктися і побути наодинці з природою.
            Детальніше про те, як побудувати успішний туристичний бренд дізнавалися та обговорювали під час «круглого столу» з питань розвитку туристичної галузі в територіальних громадах Гайсинського району
.
       У зустрічі взяли участь голова Гайсинської райдержадміністрації Людмила Головашич, начальник відділу розвитку туризму Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації Наталія Музика, директор туристичного агентства «ВІАТУР» м. Вінниця Ірина Грищук, представник туристичного клубу «Бідняжка» м. Вінниця Інна Москаленко та представники територіальних громад району.
          В обговоренні подальшого розвитку туристичної галузі взяли участь і спеціалісти відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Олена Нікітішіна і Валентина Голомовза.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий