Успіхи орієнтувальників Гайсинщини на чемпіонаті України.

Гайсинські спортсмени на  чемпіонат України зі спортивного орієнтування
15 – 20 вересня в м. Вінниця пройшов чемпіонат України зі спортивного орієнтування
на спринтерських дистанціях. В ньому взяли участь спортсмени з усіх регіонів нашої держави.
           До складу юнацької та ветеранської збірних команд Вінницької області (одним з тренерів яких був голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської МР Ю. М. Охріменко) входило шестеро юних спортсменів та одна доросла орієнтувальниця з Гайсинщини.
        Саме вона – Н. Уманець (змагалась у групі Ж-40) виступила найуспішніше. Наталія – перша з гайсинських орієнтувальників, яка стала переможницею офіційного чемпіонату України, до того ж єдина з 412 учасників змагань, що виборола перемогу на всіх чотирьох дистанціях, які входили до програми чемпіонату.
        Успішно виступила і наша молодь, кращим з яких був одинадцятикласник ліцею №7 Богдан Мельник, який у віковій групі Ч-16 ввійшов до десятки найкращих в Україні на всіх дистанціях.
         Слід відзначити, що дистанції змагань, прокладені у середмісті Вінниці, були цікавими і досить складними.
        З огляду на це, а також на надзвичайно високий рівень суперників, виступ наших орієнтувальників слід визнати вдалим. В командному заліку юніорська збірна Вінницької області (з гайсинчанами у складі), зайняла 12 місце з 26 команд – учасниць чемпіонату, а команда ветеранів – п’яте.
      В черговий раз наші спортсмени довели, що спортивне орієнтування є одним з провідних видів спорту в Гайсинській громаді.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.