Свято хранителів духовних скарбів – бібліотекарів!

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек на Гайсинщині
Наприкінці вересня багатомільйонний загал читачів відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Це свято фахівців, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань – книгу.
           Кожна нація, прагнучи до розвитку і збереження свого культурного надбання, плекає книгозбірні й всебічно сприяє процвітанню бібліотечної справи, гідно поціновує інтелектуальну працю бібліотекарів.
       Тож працівники книжкових святинь з усієї громади зібралися у невеличкому родинному колі у стінах міського Будинку культури на урочистості з нагоди свята, аби привітати один одного та в затишній обстановці поспілкуватися з колегами.
       В фойє закладу була представлена
виставка-реклама “Читай!Читай!Читай!”,
на якій було презентовано книжкові
новинки із фондів районної бібліотеки. 
 
           На свято завітав начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков.
         
З хорошими, теплими та щирими словами подяки до присутніх на святі представниць прекрасної половини людства звернувся Микола Леонідович.
    Він висловив щиру вдячність за наполегливу творчу працю всім працівникам бібліотек, побажав бібліотекарям успіхів, натхнення і плідних звершень в роботі, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові та мудрості.
 
      Крім приємних вітальних слів на адресу бібліотечних працівників, Микола Леонідович також нагородив працівників подяками та грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Гайсинського відділу культури, молоді та спорту за багаторічну творчу та сумлінну працю, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
     Зі словами вдячності та святковими привітаннями до присутніх звернулася директор Гайсинської централізованої бібліотечної системи Наталія Обертинська.
       В свою чергу свою велику повагу та шану бібліотекарі громади висловили Миколі Леонідовичу, вручивши йому запашний коровай.
         Це свято – вияв глибокої поваги до праці бібліотекарів, визнання державою суспільної значущості бібліотек, що стали однією з найважливіших складових частин інформаційної структури суспільства.
    Подарунком до сьогоднішнього свята стали музичні вітання наших колег – солістів міського Будинку культури.
 
Їхні творчі виступи створили позитивну атмосферу свята та подарували працівникам бібліотечних закладів святковий піднесений настрій.
     Святкування Всеукраїнського дня бібліотек збігається з відзначенням іменин Віри, Надії, Любові.
Тож бажаємо всім працівникам бібліотечної галузі, щоб їхні серця завжди були сповнені цими високими почуттями! Хай процвітають бібліотеки!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий