Футболісти відзначили День захисників і захисниць України

Відкритий турнір ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ з міні-футболу присвячений Дню захисників і захисниць України.

14 жовтня наша держава святкує День захисників і захисниць України. За ініціативи відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та військових частин, які базуються на території Гайсинської територіальної громади, було вирішено відзначити свято по-спортивному, а саме провести відкритий турнір ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ з міні-футболу, присвячений Дню захисників і захисниць України.

             До участі в турнірі долучились 8 команд: чотири з них представляли військові частини – А1619, А0310, А0707, А2960, та дві команди – ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (села Чечелівка та Куна), а також команди «Освіта» (педагогічні працівники) та «Лідер» (Кунківська ТГ).

           Змагання проводились за сприяння Гайсинської ДЮСШ, яка надала свої майданчики та кваліфікованих суддів.

           Турнір проводився два дні: 9 жовтня було проведено групові турніри, а 10 – фінальні ігри.

           За результатами групових ігор, до фіналу вийшли команди «Лідер» та «Арта» (в\ч А1619).

            Впевнену перемогу, з рахунком 7:1 здобула команда «Лідер», яка і стала переможцем турніру та була відзначена Кубком та грамотами ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ.

             Такі ж нагороди отримали призери турніру.

        Головним підсумком турніру стало те, що в ці погожі осінні дні біля 80 футболістів, незважаючи на суворі «ковідні» часи зуміли зібратись і позмагатись, отримавши справжню насолоду від двобоїв на спортивних майданчиках. 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий