Заходи присвячені Дню захисників та захисниць України в сільських Будинках культури та клубах громади

14 жовтня - День захисників та захисниць України

Українці відзначають День захисників та захисниць України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам‘яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

         В цей день ми також святкуємо – День святої Покрови Пречистої Богородиці, відзначаємо річницю створення Української повстанської армії (УПА) та День Українського козацтва.

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину,

Рідну землю свою – Україну.

          Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може…

       Тому це святий обов‘язок тих, хто живе, хто користується її благами і дарами. Виконуючи свій почесний обов‘язок, наші патріоти ідуть захищати, оберігати мир і спокій своєї Батьківщини, а наше тепло долонь і сердець сьогодні і завжди Вам – Захисники України!

       

 З  відданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі в сільських закладах культури відбулася низка заходів.

   Відбулися концертні програми, патріотичні години, тематичні години, відеопрезентації патріотичного спрямування:

         У Рахнівському СБК провели захід “Наші герої живуть у серцях”, а також   поклали квіти до могили Героя України Петра Коваленка.

            У Жерденівському СБК була проведена для учнів школи патріотична година “Тепло долонь і серця – захисникам і захисницям України”.

        

А також було оформлено в будинку культури

історико – літературну композицію,

присвячену Дню захисників та захисниць України

“Слава незламним захисникам”.

 

       13 жовтня 2021 року працівниками Адамівського СБК та Гунчанського СК на базі ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча було проведено національно-патріотичний захід “Слава і гордість українського народу”.

          Працівники Огіївського сільського клубу привітали учасників бойових дій у зоні АТО та ООС і їхні родини з Днем захисників та захисниць України. Вручили їм подяки і квіти. Поклали квіти до меморіальних дощок загиблих героїв села.

       

       Для мужніх, незламних, Захисників нашої неньки України святкові вітання та музичні композиції надсилали працівники та учасники художньої самодіяльності сіл Кущинці, Гнатівка, Ярмолинці.

     

        В закладах культури Кунянського старостинського округу вшанували пам’ять полеглих земляків – захисників України, поклали квіти до меморіальних дощок та портретів загиблих на Алеї Слави в місті Гайсині.

      Вшанували пам`ять своїх земляків, загиблих  Героїв України і в Бубнівському будинку культури, Дмитренківському сільському клубі хвилиною мовчання та поклали квіти до могил захисників та до пам`ятного знаку воїнам АТО.

        В Новоселівському сільському клубі було підготовлено музичну композицію для матері, загиблого Героя України та в знак шани та пам`яті покладено квіти до могили захисника.

          Святкові листівки та вітання

для захисників та захисниць України 

підготували в сільських клубах

сіл Тарасівка та Тимар.

  

          

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий