Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

253659742_357182622846064_7791602282363046562_n
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята —
Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
            Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури.
 
         Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
 
      Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, несуть в собі світло, любов та красу та виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!
 
        Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, Божого благословення, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях! Зі святом!
З повагою,
Начальник відділу
культури, молоді та спорту
Гайсинської міської ради
Заслужений працівник
культури України Микола РИЧКОВ
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий