Гайсинські орієнтувальники вдало завершили сезон!

змагання зі спортивного орієнтування _n
        6 – 7 листопада в околицях м. Вінниця пройшли останні в цьому календарному році змагання зі спортивного орієнтування – чемпіонат Вінницької області. В чемпіонаті взяла участь збірна команда Гайсинської територіальної громади. Як завжди наші орієнтувальники виступили «на рівні».
              В перший день на середній дистанції, яка була прокладена в лісовому масиві в Стрижавській ТГ, Мельник Богдан (група Ч-16) виступив дуже вдало, випередив багатьох сильних суперників і зі значним відривом став чемпіоном області. Друге місце виборола Захарчук Владислава (група Ж-12).
            Другого дня орієнтувальники змагались на дистанції лісового спринту в масиві «Лісопарк» (м. Вінниця). І тут в гайсинчан – два призових місця. Другими стали та ж Захарчук Владислава, а також Зєльніков Андрій (група Ч-12). В першу «десятку» в підсумковому протоколі потрапило ще 3 спортсмени.
       Якщо врахувати, що в звітних змаганнях, з різних причин, не взяло участь кілька сильних орієнтувальників, завершення сезону гайсинчанами можна вважати вдалим.
     Як вдалим став і сезон в цілому, адже наші орієнтувальники протягом 2021 року вигравали і обласні і Всеукраїнські змагання, а лідери команди Уманець Наталія та Мельник Богдан вибороли 1 золоту, 3 срібних та 1 бронзову медалі на офіційних чемпіонатах України.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий