В Гайсині відзначили День Гідності та Свободи

счаа1_n

           Щороку 21 листопада в Україні відзначається День гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

          Помаранчева революція та Революція Гідності – це наш унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські свободи, права і свій вибір творити майбутнє. Революція гідності, наші Майдани – це соціальна зрілість, це суспільна відповідальність, разюча солідарність і, звичайно, готовність на самопожертву.

    Цьогоріч відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи відбувається під гаслом «ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ».

       Таке гасло символізує зв’язок чотирьох знаменних віх національної історії – Української революції 1917–1921 років, Помаранчевої Революції 2004 року, Революції Гідності 2013–2014 років та нинішнього героїчного захисту громадянами України незалежності та територіальної цілісності своєї держави, геополітичного вибору українського народу.

       19 листопада у Гайсині відбулося покладання квітів до пам`ятного занку Небесній Сотні і віддали шану борцям за гідність та свободу українського народу.

      У заході взяли участь керівники та представники міської ради, райдержадміністрації, районної ради, закладів культури та засоби масової інформації.

   Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули захищаючи рідну землю.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий