Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя”

Тиждень безепки дорожнього руху

15-21 листопада 2021 року в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

               Життя людини це найдорожчий скарб , який потрібно берегти.

            В Тиждень безпеки дорожнього руху в дитячих садочках, школах та бібліотеках проводилися заходи, метою яких є профілактика дорожньо- транспортного травматизму , вироблення у дітей навичок дотримання правил поведінки на дорозі .

       В центральній бібліотеці  було оформлено до ознайомлення виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний».

          З допомогою яких ви дізнаєтеся про зміни до правил дорожнього руху, які набрали чинності 1 листопада 2021 року.

      Зміни стосуються розмітки та знаків дорожнього руху. Також документ регулює рух велосипедистів, зокрема, розширює поняття велосипедної доріжки та вводить позначення велосипедної смуги і проїзду.

       

  У Бубнівській бібліотеці був підготовлений бібліотечний огляд “Твій друг – безпечний рух”.

     В Ладижинсько-Хуторянській сільській бібліотеці відбулася гра-вікторина за участі вихованців ЗДО «Пролісок» «Ми – учасникі дорожнього руху. Бережіть себе та близьких на дорозі».

         Біблотекар Ярмолинецької сільської бібліотеки також провела бесіду-гру з дітками “Дорожня розмітка”

Під час якої ознайомила дітей з дорогою, дорожньою розміткою.

  Працівники Жерденівського сільського Будинку культури та сільської бібліотеки виготовили пам’ятки-буклети та провели акцію з учнями Жерденівської школи “Мій друг – безпечний рух”.

          В Губницькій бібліотеці-філії оформлено тематичну виставку літератури для учнів 1-4 кл. під заголовком: “Бепека на дорозі – безпека життя”.

     У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Кисляцькій бібліотеці було проведено конкурс малюнків “Сільські школярі за безпеку дорожнього руху”.

          З метою захисту на дорогах у Мар`янівській бібліотеці було оформено перегляд інформаційних матеріалів та проведено бесіду ,,Твій друг – безпечний рух ” , де діти мали змогу переглянути та повторити правила , для необхідності бути уважними , дисциплінованими на вулиці , для захисту життя і здоров’я.

 

 

   Також в Крутогорбській бібліотеці було оформлено перегляд інформаційних матеріалів.

В Чечелівській бібліотеці була проведена бесіда на тему: “Твій друг – дорожній рух”.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий