Вітання із ювілейним днем народження голові ГО «Спілки учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району” Миколі Миколайовичу Данилюку!

З ювілеєм вітання для Данилюка Миколи

  Прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею від родини працівників культури Гайсинської громади!

          Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвятили натхненному служінню рідній Батьківщині.

       

  Ваш авторитет, вміння працювати з людьми, тісна співпраця з керівництвом району та міста приносить взаєморозуміння у рішенні різних питань ветеранів АТО, а добрі справи спрямовані на зміцнення авторитету ГО «Спілки учасників бойових дій АТО», викликають найглибшу пошану серед ветеранів АТО/ООС, сімей загиблих.

   

 За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.

У цей святковий день, коли оцінюється зроблене й окреслюються плани на майбутнє, бажаємо Вам, Миколі Миколайовичу, нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації нових звершень на життєвому шляху та мирного неба над головою, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту рідної землі!

      Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей, а накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть досягти нових звершень!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий