До Міжнародного дня людей з особливими потребами

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями
        Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги.
     Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до осіб з інвалідністю визначає ступінь цивілізованості суспільства.
     Тема особливих людей – непроста, але потребує обговорення. Тим паче, що у підлітковій літературі вона піднімається вкрай рідко.
          Найважливіша річ для кожного з нас загалом, і для дітей з особливими потребами зокрема – знайти своїх людей і не бути самотнім у цьому світі.
       Працівники відділу абонементу районної центральної бібліотеи було підготовлено перегляд літератури “Особливі книжки про особливі  проблеми”  та презентацію “Образи  людей з інвалідністю в художній літературі “.
    Серія книг “інклюзивне навчання” – путівник для педагогів та батьків дітей з особливими потребами.
У них висвітлено поєднання теоретичних та практичних матеріалів щодо створення інклюзивного середовища для дітей  з порушеннями психофізичного розвитку, а саме: порушеннями слуху, зору, церебральним паралічем та ін…

         Ці книги містять корисні рекомендації щодо різних видів адаптації дитини з особливими потребами.

         Вони допоможуть керівникам та педагогам правильно спланувати та організувати роботу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий