Вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України та Міжнародним Днем волонтера!

День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Дорогі волонтери!

Прийміть щирі вітання від працівників галузі культури Гайсинської об’єднаної територіальної громади з вашим професійним святом – Днем Збройних Сил України та Міжнародним Днем волонтера!


        Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу та рідної землі.

       Цей день – 6 грудня 2021 року ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів Гайсинщини.

   Наша держава за такий короткий період змогла збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

    Наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

      Ми бажаємо усім із честю пройти складні випробування, що випали на нашу долю та повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

    Величезна подяка за патріотизм, небайдужість та добрі серця усім волонтерам! Люди, які за власним бажанням і без жодного матеріального заохочення допомагають іншим, – це найдорожчий скарб будь-якого суспільства, будь-якої громади. Здоров’я і благополуччя вам! Миру і злагоди!

       Ми горді від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Україна переможе!

 

Слава Україні! Слава її Героям!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий