Всесвітній день української хустки в центральній бібліотеці

Берегиня наша - українська хустка

        7 грудня святкуватимемо Всесвітній День Української Хустки.

         Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Це — невід’ємна частина української культурної спадщини.

        Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.

        

Бабусина зі скрині, нова та сучасна, куплена випадково або подарована – хустка завжди додає образам оригінальності, жіночності та впевненості у своїй красі.

        Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. А от же українське вкотре стає світовим трендом.

       

             Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

        Працівники центральної районної бібліотеки долучились до обласного флешмобу #зробифотозхусткою, який минулого року започаткувала Людмила Станіславенко.

       Яскраві фотосвітлини усієї бібліотечної родини у квітчастих хустках відтворено на відео “Берегиня вроди – українська хустка”. Відео ви можете переглянути на нашій групі в фейсбуці «Берегиня Гайсинська».

       Запрошуємо мешканок Гайсинської громади різного віку, фаху, соціального статусу об’єднатися та долучитися до яскравого флешмобу #зробифотозхусткою.

       Також напередодні свята бібліографом-краєзнавцем було підготовлена віртуальна виставка «Берегиня наша – українська хустка».

       Тож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий