День Святого Миколая в закладах культури громади

Ярмолинецький СБК  акція “Напиши листа Миколаю”

      З першим снігом і морозами настають зимові свята. Найулюбленіше свято, якого з великим нетерпінням чекає вся дітвора – 19 грудня, день Святого Миколая.

      За народними повір’ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив увесь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Всі знають, що Миколай був покровителем усіх дітей, тому напередодні свята вони пишуть листи до Святого, згадують усі свої добрі справи.

      Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей. Працівники закладів культури Гайсинської громади цього дня також підготували для малечі подаруночки,  а саме: цікаві розважальні програми театральні вистави та смаколики.  

        Дітлахи старанно готувалися до зустрічі зі святим, вчили пісеньки і вірші, писали йому листи.

     Листування зі Святим Миколаєм дарує дитині віру у диво, додає казковості у новорічний період року, тому Ярмолинецький СБК провів акцію “Напиши листа Миколаю”.

 

Всі дітки із захопленням прийняли участь у акції.

  Спільно з педагогічним колективом місцевої школи підготували свято для дітей початкових класів,а також  Миколай завітав у гості до самих найменших,у дитсадок “Світанок”.

На гостину до Святого Миколая завітали діти до Кунянського сільського Будинку культури.

1

1.

       У Карбівській  школі відбулося свято “Лист Святому Миколаю”. Свято було проведено і організовано спільними зусиллями працівників СБК, вчителів та учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка.

Цікаво та весело пройшов захід, діти відгадували загадки, кружляли у танку, активно брали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах , співали веселі пісні.

За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки, від яких на обличчях школярів з’явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість. 

 

В Кисляцькій бібліотеці пройшла народознавча година “Чудотворець Миколай”.

В Чечелівській сільській бібліотеці була проведена година-привітань приурочена до свята Святого Миколая.

Наприкінці всіх заходів, всі учасники отримували солодощі і з позитивним настроєм пішли додому.

В бібліотеках та клубних закладах були оформлені виставки- інсталяції «Що скаже тобі святий Миколай» (Рахнянська бібліотека), «Зустрічайте Миколая», “У ніч Святого Миколая”(Чечелівська бібліотека-філія).

Працівники культури разом із учасниками художньої самодіяльності надсилали вітальні листівки “Як зіронька зійде, з подарунком Миколай прийде!”(Новоселівський сільський клуб), «З Днем Святого Миколая» (Жерденівський сільський Будинок культури та сільська бібліотека), дитячі ранки “Їде Святий Миколай» ( Губницька сільська біліотека).

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи та вчить нас бути щедрими, милосердними і творити добро.

Святкові вітання продовжилися для діток святковими зустрічами із Миколаєм  ”До нас завітай Святий   Миколаю” (Дмитренківський СК), (Бондурівський СБК).

 

В Харпацькому будинку культури відбулася лялькова вистава до дня Святого Миколая ” Новорічні пригоди Колобка”.

    

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий