Орієнтувальники Гайсинської громади отримали подарунки від Святого Миколая.

Гайсинські орієнтувальники отримали подарунки на Миколая
         18 – 19 грудня в м. Київ пройшли VІІІ відкриті змагання зі спортивного орієнтування в приміщеннях, присвячені Дню святого Миколая.
   Змагання приймали механіко-математичний та комп’ютерних наук факультети Київського національного університету ім. Т. Шевченка. В змаганнях взяло участь 190 учасників з 10 регіонів України.
          Вперше в подібних змаганнях взяли участь орієнтувальники гайсинського спортивного клубу ГрОТ.
      Проте дебютний виступ став напрочуд вдалим: п’ятеро з дев’яти членів команди стали призерами змагань за сумою двох дистанцій: Рискальчук Дарина (група Ж-12) та Охріменко Юрій.(група Ч-55) стали другими, а Борова Катерина (група Ж-10), Совенко Юлія (група Ж-16) та Рискальчук Дмитро (група Ч-21) – третіми. Четверте місце виборола Уманець Наталія (група Ж-35), місця в першій десятці – Форостяна Юлія (група Ж-12) та Зєльніков Андрій (група Ч-12). Призери змагань отримали оригінальні призи від Святого Миколая.
      Цими змаганнями наші орієнтувальники розпочали підготовку до нового сезону 2022 року, під час якого їх очікують багато цікавих змагань різного рівня:починаючи від змагань в громаді і закінчуючи чемпіонатами України та міжнародними змаганнями.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.