Виробнича нарада працівників закладів культурита спорту.

270388504_1634214720261843_8315714546145365047_n
        21 грудня в залі міського Будинку культури відбулась виробнича нарада працівників закладів культури та спорту Гайсинської міської ради з питань підготовки та здачі річних звітів.
    Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Ричков Микола Леонідович підвів підсумки про роботу закладів протягом року та подякував усім працівникам за їхню діяльність.
       Більш детальну інформацію по підготовці та здачі звітів підвідомчими закладами культури громади надали методисти міського Будинку культури та Гайсинської централізованої бібліотечної системи.
         Головний пеціаліст відділу культури, молоді та спорту Олена Нікітішина ознайомила працівників з графіком здачі звітної документації за 2021рік.
         По завершенні наради відбулося вручення дипломів, подяк та грамот, які отримали із Вінницького обласного центру народної творчості, за участь закладів культури у фестивалях та конкурсах.
             І звісно вже традиційно до працівників завітали їхні колеги із вітальною бригадою, щоб привітати їх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.
1.
         Веселі новорічні та різдвяні пісні у виконанні творчих працівників зігріли теплом та радістю всіх присутніх та подарували святковий настрій.
            Дід Мороз і Новий Рік засіяли всіх присутніх у залі та побажали здоров’я, щастя, добробуту та миру.
В знак шани та поваги від усіх працівників закладів культури та спорту начальнику відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколі Ричкову вручили запашний коровай.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий