Новорічні свята в сільських закладах культури.

      Новий рік – одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, яку з нетерпінням чекають люди.

          Не стали осторонь цього свята і сільські заклади культури громади.

         Святковий настрій панував у всіх, хто приймав участь у декоруванні та прикрашанні власноруч ялинок та глядацьких залів. Були оформлені святкові фотозони, створені ялинкові прикраси, новорічний декор вікон, стін та ін …

      Приміщення закладів культури оформлені з душею та талантом подарували святковий снігопад емоцій жителям та гостям громад.

1.   

 

     

         В Новий рік та на Різдво Христове усі діти чекають на подарунки та потребують уваги дорослих, тому наші чарівники в особі: директорів будинків культури, завідуючих сільських клубів, художніх керівників,керівників творчих колективів та бібліотекарів об’єднали свої зусилля та створили справжнє диво – провівши  з 28 грудня по 31 січня в усіх закладах культури громади святкові розважальні програми, дитячі ранки та новорічні вогники.

1.11.

 1.

 1.

    А також надсилали свої онлайн вітання всім своїм друзям та жителям громади на власних сторінках в соціальній мережі Фейсбук.

1.

     Святкові програми супроводжувалися цікавими конкурсами , захоплюючими іграми, танцями, в яких активну участь брали, як дорослі так і діти.

 

За участь в іграх

та конкурсах

діти отримували

солодощі.

     

     

1.

1.До красунь-ялинок вийшли найбажаніші гості –

Дід Мороз та Снігуронька, які вітали усіх

з Новим роком та запалили ялинки новорічними вогниками.

1.

 З вітальними словами зверталися вони

до жителів громади,

бажаючи веселих новорічних пригод,

бажаних гостей та побільше

щасливих моментів у Новому році.

   

 1.

     

           Вітальні бригади працівників та учасників художньої самодіяльності сільських громад  вітали працівників старостинських округів, працівників освіти та медицини, підприємців та жителів громад радуючи всіх гарними новорічними вітання та піснями.

1.

 1.

1.

1.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий