Різдвяні святкування в сільських закладах культури.

Різдвяні свята так коляда в Карбівському СБК_n

        Свято Різдва – найзначиміше зимове свято і  відзначається 7-го січня за новим стилем. Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок, співі хорів. Небо і земля славлять Різдво Христове.

         На землі запановує мир,  серця людей наповнюються доброю волею, а душа людська звільняється від земного, очищається і поринає в осягнення дива народженого Бога.

          Різдвяні свята та традиції з покоління до покоління передаються нашим нащадкам.

     Неповторна атмосфера величі різдвяних свят об’єднала всіх працівників культури та учасників художньої самодіяльності сільських закладів культури.

           Художні колективи сільських Будинків культури, клубів готували вітальні програми для гуртів колядників.

1.

     Протягом різдвяних свят селами громади  урочисто, велично лунали колядки по всіх сільських округах. 

 

1.

Учасники художньої самодіяльності на чолі із працівниками культури  вітали жителів зі світлим святом – Різдвом Христовим.

    

  

Колядники побували в старостинських округах, закладах соціальної сфери, торгівлі, медицини, релігійних установах, у господах жителів населених пунктів.

1.

1.

З вуст колядників лунали різдвяні пісні, колядки, щедрі привітання, побажання. Як і ведеться, вони щиро бажали господарям здоров’я, щастя, благополуччя, гарних врожаїв.

1.

1.

1.

          Давньою є традиція колядувати на Різдвяні свята, і тому дуже приємно, що сьогодні, ми – працівники культури – продовжуємо звичаї наших пращурів та надаємо їм нового сенсу та вигляду.

1.

     До різдвяних свят в бібліотеках буди оформлена бібліотечні виставки та перегляди, проведено  народознавчу годину «Святвечір та Різдво Христове : традиції , звичаї та прикмети” ( Мар`янівська бібліотека-філія).

1.

Також багато гуртів колядників взяли участь у онлайн конкурсі ГО «Майбутнє починається сьогодні»

         Ось такі чудові свята дарували сільські клубні заклади культури і попереду втілення нових креативних ідей.

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий