Об`єднані любов`ю до української пісні.

Аматорський хоровий колектив АФ «Ольгопіль» святкує 40-річний ювілей
      В ці святкові Різдвяні дні, а саме 13 січня, ми радо зустріли на благословенній Гайсинській землі відомий народний аматорський хоровий колектив АФ «Ольгопіль».
     Вже сорок років Ольгопільський хоровий колектив вражає своїми дивовижними голосами та неймовірним виконанням українських пісень не лише Чечельниччину, але й усю Вінницьку область та за її межами.
        Хоровий колектив – лауреат і дипломант багатьох Всеукраїнських, обласних, районних свят, оглядів, конкурсів, фестивалів.
      Летять роки, змінюються суспільні устрої. На зміну одним поколінням приходять інші, зі своїми смаками, уподобаннями, поглядом на життя, але народна пісня – щира і мудра, лишається жити вічно.
           Саме такі українські пісні популяризує цей славний народний хоровий колектив.
           Неймовірну красу пісенного мистецтва продемонстрував колектив у нашій святковій і привітній залі.
           Протягом святкового концерту пролунало багато слів від запрошених гостей та друзів та спонсорів колективу.
         Міський голова Анатолій Гук привітав цей чудовий колектив з таким славним ювілеєм, вручивши керівнику та всім учасникам хору запашний коровай та квіти.
     Завітали також гості із міста Вінниці. Пролунало багато гарних привітань від першого заступника голови федерації профспілки працівників культури Вінницької області, депутата обласної ради Тетяни Побережної, члена Національної спілки письменників України, провідного методиста Вінницького обласного центру народної творчості Жанни Дмитренко.
     Пролунало багато привітань, як на адресу керівника колективу, Заслуженого працівника культури України Валентини Футимської, так і всіх учасників. Були вручені грамоти та подяки, квіти. І звісно Жанна Дмитренко подарувала свій чудовий вірш, присв`ячений 40-річчю колективу.
    Святкові привітання продовжили голова Гайсинської ради Віталій Савчук, та заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Альчук.
          В залі також були присутні запрошені гості та друзі хорового колективу, їхні земляки, які завітали на свято, щоб висловити свою щиру вдячність та вручити нагороди, відзнаки, квіткові композиції.
1.
1.
        Теплотою щирою відвертістю та проникливістю кожної композиції емоційно прив’язали до себе усіх глядачів в залі, які в свою чергу бурхливими оплесками зустрічали і проводжали колектив.
1.
1.
      Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков привітав керівника колективу та його учасників. Та висловив щиро вдячність хоровому колективу за ту насолоду, яку вони подарували своїми голосами! Слова подяки лунали і для керівника Валентини Футимської, яка згуртовує та надихає хор до нових вершин.
      На завершення концерту під час виконання пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», до хорового колективу приєдналися і глядачі в залі, які стоячи співали цю композицію.
        Нехай любов до рідної землі, народної пісні зігріває ваші серця. Хай живе вільна Україна! Хай всіх любов нас єднає, бо Україна у нас одна!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий