В музеях Гайсинщини провели екскурсії пам`яті “кіборгів”.

Екскурсія до музею АТО

      Напередодні Дня вшанування захисників Донецького аеропорту маленькі патріоти «Фабрики добра» відвідали музей АТО Гайсинщини та міський краєзнавчий музей, де Олександр Гончарук та Сергій Васильченко розповіли про подвиг «кіборгів».

   

1

       В музеї АТО міститься повномасштабний макет Донецького аеропорту у період боїв за нього у 2014 році. Він є унікальним не тільки для Вінниччини, а й України в цілому.

       На макеті у зменшеному розмірі відтворені термінали і диспетчерська вежа, “дорога життя”, церква, на якій “працював” снайпер бойовиків, позиція “Мурашник”, напрямок до селища Піски, різна техніка, вирви від снарядів на темному снігу.

     “Щоправда, будівлі терміналів тут уцілілі, щоб відвідувачі могли порівняти, якими вони були до війни і якими є нині” – у своєму виступі зазначив Олександр Гончарук.

     Щоб відтворити все максимально детально, збирали дані з різних ресурсів: від розповідей самих бійців-кіборгів, які відвідували музей, до відео з інтернету.

      Дітей вразили документальні кадри з оборони ДАПу, які були відтворені на мультимедійній дошці.

Потім відвідали міський краєзнавчий музей, де продовжувалит ознайомлювати маленьких патріотів України із подіями, які відбувалися на Донецькому летовищі.

1.

      Наші діти мають знати і пам’ятати про ті страшні події. Слава Україні!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий