День Соборності в бібліотеках Гайсинської централізованої бібліотечної системи.

Квест в дитячій бібліотеці
      22 січня наша країна відзначає величне національне свято – День Соборності України.
    У цей день в 1919 році, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу.
          Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.
         З нагоди цієї дати працівники бібліотеки-філії для дітей підготували заходи для своїх читачів.
     У приміщені бібліотеки організовано книжкову виставку «З молитвою за Україну. Національна єдність і злагода» на якій представлена література, що висвітлює найважливіші події в історії України – передумови і причини об’єднавчого процесу, тернистий шлях України до соборності, ідеї побудови української, самостійної, соборної Держави.
1.
        Квест «Знайди артефакт» було організовано19 січня, на який завітали учні 6-А класу, ліцею № 7 м. Гайсин та перегляд історичного документального фільму «Акт Злуки».
1.
1.
        До Дня Соборності України в центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка «І обнялися береги одного вічного народу». 
     Книжкова виставка привертає увагу відвідувачів бібліотеки та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив майже всю Україну.
    В Зятковецькій бібліотеці до цієї дати представлено книжкову виставку “В єднанні сила і міць”, на якій представлено літературу, що висвітлює найважливіші події в історії України,тернистий шлях України до Соборності.
       Виставка “Соборна Мати-Україна одна для всіх, як оберіг”(Жерденівська бібліотека-філія).
1.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий