Зустріч-обговорення “Роль закладів культури в охороні НКС- показники, програми, інструменти, головні зацікавлені сторони”.

Нематеріальна культурна спадщина онлайн-семінар
           Сьогодні знову працівники відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, а саме бібліотекарі центральної бібліотеки, мали чудову можливість долучитися до чергової зустрічі-обговорення “Роль закладів культури в охороні НКС- показники, програми, інструменти, головні зацікавлені сторони”.
      Дані обговорення проводяться в межах підготовки Періодичного звіту України з питань виконання Конвенції ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини. Аналізували ті індикатори, які стосуються безпосередньо ролі і місця музеїв та бібліотек та їх участі в охороні НКС.
         Це вже друге з низки обговорень, присвячене інструментам охорони культурної спадщини.
    Тож напередодні було підготовлено відеопрезентацію “Роль Гайсинської центральної бібліотеки в охороні елемента нематеріальної культурної спадщини “Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки”.
       У даній презентації подані видання бібліотеки, віртуальні виставки та презентації, зустрічі, які було видано та підготовлені працівниками районної бібліотеки.
       Дякуємо організаторам даної зустрічі-обговорення ГО “”Центр розвитку “Демократія через культуру” та державна установа ” Український центр культурних досліджень” за надану можливість долучитися до цієї зустрічі.
        Було цікаво послухати колег із інших бібліотек та музеїв, які презентували свої досягнення в популяризації та охороні елементів НКС.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий