Тетяна Шпак відзначила свій славний ювілей.

Тетяна Іванівна Шпак святкує свій 75-й ювілей...
       В читальній залі Гайсинської центральної бібліотеки відбулась творча зустріч з Заслуженим майстром народної творчості, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України, директором музею гончарного мистецтва (музею-садиби братів Герасименків), відомою майстринею гончарства Шпак Тетяною Іванівною з нагоди її славною ювілею.
     Тут зібрались працівники культури, працівники музейних закладів, односельці, шанувальники творчості.
   З вітальним словом звернувся начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, Заслужений працівник культури Микола Ричков.
        Він підкреслив, що творчість знаменитої майстрині відома не тільки в України, а й далеко за її межами. Тетяна Іванівна докладає чимало зусиль, щоб «Традиція орнаментального бубнівського розпису» внесена до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України.
       З теплими вітальним словами від музейних працівників громади звернулись завідуючий музею «Пам’ять Чорнобиля» Микола Поворознюк та спеціаліст по охороні культурної спадщини Валентина Голомовза.
        Щирі слова вітань від працівників закладів культури звучали від директора Гайсинського міського будинку культури Світлани Кузнецової.
   Мабуть найзворушливіший момент був, коли вітали односельці – староста Бубнівського старостинського округу Тамара Гончарук, завідуюча Новоселівським сільським клубом Надія Каращенко, директор Бубнівського сільського Будинку культури Олена Каращенко та завідуюча Дмитренківським сільським клубом Віра Колос.
1.
 
1.
      В дарунок від працівників культури, аматорів сцени звучали пісні у виконанні Лідії Горошко та Катерини Шуляк.
1.
1.
1.
1.
1.
    Насолодитися неповторною красою бубнівської кераміки, помилуватися чудовими витворами гончарного мистецтва ювілярки Тетяни Іванівни присутні мали змогу на виставці, яка була презентована в читальному залі.
     Також на екрані змогли оглянути слайд-презентацію «Гончарні мелодії Тетяни Шпак», яка була створена напередодні до славного ювілею.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий