В закладах культури громади відзначили День Соборності України.

З Днем Соборності України!
         22 січня в Україні відзначається величне державне свято – День Соборності.
        Щороку в цей день наш народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання всіх національно-демократичних сил, хто словом і ділом намагався відродити Незалежну Соборну Українську державу.
Лунає пісня солов’їна
І вітер віє степовий.
Моя соборна Україна
Знов зустрічає день новий…
    У сільких закладах культури в цей день згадали події 1919 року і працівники культури спільно з педагогічними працівниками та дітьми провели ряд заходів.
        Приємно, що історія України, нашого народу не забувається і передається молодому поколінню.
      В бібліотеках були оформлені книжкові виставки та перегляди літератури, які містили підбірки книг, періодики та інформаційних матеріалів про історію України, її творців та перших законодавців, борців за свободу і незалежність нашої держави, військових, політичних і громадських діячів, які протягом свого життя відстоювали соборність нашої країни.
     З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, її визначними діячами, виховування патріотичного почуття та поваги до державної атрибутики в клубних закладах були проведені тематичні та інформаційно-просвітницькі години та бесіди, майстер-класи та ін…
      Символічно, що всі заходи об’єднали культурні осередки громади у спільне творче коло – коло однодумців та патріотів.
       Бо в єдності – наша сила і наше майбутнє!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий