Святкування Дня Соборності в Гайсинській громаді.

Мітинг до Дня Соборності на Алеї Слави в м. Гайсині
         День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
      Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом, яке є символом єднання українських земель. І хоча тоді державі не вдалося зберегти незалежність і єдність, Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.
     Тож з цієї нагоди напередодні, 21 січня на території Алеї Слави відбувся урочистий мітинг за участю керівництва громади та району, представників міської та районної ради, районної державної адміністрації, працівників культури, військових та небайдужої громадськості міста.
            Відбулось урочисте покладання квітів до Стели пам’яті учасників АТО на Алеї Слави, присвячене цій події.
1.
     Міський голова Анатолій Гук у своєму виступі наголосив на тому, що українці пройшли нелегкий шлях державотворення, а єдність і воля – це ті поняття, які визначають шляхи розвитку нашої держави.
         Інші учасники заходу відзначили, що сьогодні Україна відзначає надзвичайно важливе для всієї країни свято, яке нагадує про єдність нашої держави. Воно засвідчує, що Україна є єдиною державою, а українці – єдиним народом.
1.
1.
          Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих борців за свободу і незалежність нашої держави усіх часів.
1.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий