Підсумкова нарада працівників закладів культури.

DSC_0082-1024x683
        Сьогодні в приміщенні міського Будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури на якій було розглянуто підсумки їх діяльності за 2021 рік та пріоритетні напрямки роботи у 2022 році.
       Глядацька зала Будинку культури зібрала всіх клубних і бібліотечних працівників громади, музейних працівників та викладачів Гайсинської музичної школи. На нараді також були присутні представники місцевих засобів масової інформації які висвітлюють усі заходи на шпальтах газети та на хвилях радіомовлення.
       Начальник відділу культури молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков прозвітував про підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури за 2021 рік та окреслив пріоритетні плани на 2022 рік.
        Варто відзначити, що, незважаючи на пандемію коронавірусу, яка охопила світ у 2020 році та докорінно змінила поведінку й спосіб нашого життя, працівники культури віднайшли нові моделі діяльності, які дозволили закладам культури не лише не зникнути, а навпаки, – розвиватися.
      Директор КЗ «Міський будинок культури Гайсинської міської ради» Світлана Кузнєцова підведела підсумків про роботу Будинку культури за звітний рік.
     Потім режисер міського Будинку культури Олена Чучко повідомила працівників про проведення конкурсу «Кобзар і Україна», свята Масляної.
        Про культурно-мистецьку діяльність Будинку культури розповіла директор Карбівського СБК Наталія Петрущак.
       Роботу бібліотечних установ за 2021 рік підсумувала директор Гайсинської централізованої бібліотечної системи Наталія Обертинська.
    Таранчук Галина бібліотекар Мар’янівської бібліотеки-філії ознайомила колег з роботою закладу, яка була проведена протягом звітного періоду.
         Потім про роботу КП «Гайсинська дирекція кіномережі» проінформувала директор закладу Тетяна Михайлова.
         Про участь вихованців Гайсинської музичної школи та усі їхні творчі здобутки розповів
директор школи Микола Бондар.
       Бібліограф-краєзнавець центральної бібліотеки Валентина Голомовза ознайомила присутніх з роботою музейних закладів громади.
    Про роботу Гайсинського парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького інформував директор парку Ігор Гаврищук.
   А також Ігоря Федоровича нещодавно було обрано головою профспілкового комітету працівників культури громади.
    Про висвітлення роботи закладів культури та спорту в соціальній мережі Facebook, на офіційному сайті відділу культури, молоді та спорту розповіла бібліограф центральної бібліотеки Тамара Франчук.
      Оплесками та подарунками привітали іменників, які відсвяткували свої дні народження.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий