Всеукраїнський тиждень дитячого читання в бібліотеках громади.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання...
     Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважало її своєю святинею. “Читання-ось найкраще навчання» – стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини.
      Адже книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до інших народів, інтерес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму. Вона навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова.
        Книга вчить нас бути чесними і працьовитими. Все життя книга допомагає нам вчитись, працювати, жити. Книга наш помічник, а для тих, хто вміє дружити з нею, – вірний друг.
       Особливо вона необхідна дитині у ранньому віці, з якої формується майбутня особистість, бо книга і читання – це великі вчителі і вихователі людських душ.
              Потрібно обов`язково прищеплювати любов дитини до книги як джерела знань, до усної народної творчості, бо вона допомагає виховувати доброту, чуйність, розвивати спостережливість, логічне мислення, почуття гумору.  
Нерідко книга, прочитана ще в дитинстві, залишається в пам`яті на все життя.
                                                   
                                                                      
     
                         1.
     В бібліотеках Гайсинської централізованої бібліотечної системи були організовані лялькові вистави “Казка в казці” (Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин), оформлені книжкові виставки ”Книга твій порадник і друг,скоріш бери її до рук” (Кунянська сільська бібліотека-філія), “Читайте цікаві книжки” (Чечелівська сільська бібліотека-філія), “Нація, яка читає – непереможна” (Жерденівська сільська бібліотека-філія) та перегляди літератури “Казковими стежками”.
1.
1.
 
1.

       Також у Мар` янівськіій сільській бібліотеці відбулася акція «Подаруй бібліотеці книгу», яка була проведена до Тижня дитячого читання.

1.

      Художня література має неймовірний потенціал зцілити душу. Прочитані історії надихають, оповідання втішають та спонукають до роздумів, а поезія звертається до образів та покращує пам’ять.
    А іноді книжка просто допомогає відволіктися від проблем, занурюючи нас у дивний інший світ, з якого ми повертаемось оновленими і готовими знову боротися…
   В 2022 році Всеукраїнський тиждень дитячого читання відбувався під гаслом «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ — НЕПЕРЕМОЖНА!».
       Попри те, що Всеукраїнський тиждень дитячого читання закінчився, у бібліотечних закладах не вщухають дитячі голоси. На своїх наймолодших відвідувачів завжди чекають друзі – бібліотекарі, книжні цікавинки, новинки періодики…
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий