“Хай квітує Україна! Хай буде мир на землі!”

278832510_3010257489285449_5606600521308180318_n
         Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чисти блакитним небом, вчитися, працювати і поважати один одного.
         Мир- це свято для людей, свято для всіх дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього.
         Мир у рідній Україні- це найзаповітнішк бажання усіх українців, а особливо наших дітей.
             16 квітня в Новоселівському сільському клубі відбулася патріотична година “Хай квітує Україна! Хай буде мир на землі!”.Було оформлено виставку малюнків “Діти України – за мир!”.
         Діти у різний спосіб намагалися втілити свої ідеї та фантазії за допомогою фарб, крейди, зображуючи нашу країну з українським прапором і іншими симовлами України – калину, вербу, не забули і про символ миру – голуба.
      З давніх літ відомо, що голуб миру приносить радість родові людському, а найбільша радість для наших дітей – мир у небі голубому.
         Діти виготовили паперових голубів. Білосніжні птахи, зроблені дітьми та розміщені на стенді “Ми за мир!”, мимоволі спонукаючи кожного відвідувача закладу, замислитися про мир та власну роль у його збереженні.
       Тільки в мирній державі розвивається культура, зберігаються культурні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій і злагода з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий