«Майбутнє планети у наших руках!». Заходи бібліотек громади до Дня Землі та довкілля.

278572471_1389082994941924_4068681720782914786_n

      Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

      До Міжнародного дня Матері – Землі, Дня довкілля у рамках Року збереження природи та живого миру в Україні в бібліотеці – філії для дітей м. Гайсин, з метою кращого пізнання природи рідної землі та виховання бережливого ставлення до неї, працівники бібліотеки провели екологічну мозаїку «Бережімо природу».

      Для юних читайликів було оформлена книжкова виставка «Майбутнє планети у наших руках!». Ця чудова добірка літератури познайомить їх з новими відкриттями, задля збереження нашої планети. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною. Діти мали змогу взяти книги та журнали додому для прочитання.

   Також були проведені цікаві екологічні вікторини, загадки про про природу, та в рамках лялькового клубу «Пролісок» продемонстровано лялькову еко-виставу «Вовчикові жарти».

1.

      В Губницькій сільській бібліотеці – філії був оформлений еко-вернісаж книжок і періодичних видань під назвою: “Ступаймо обережніше по килиму Землі!” для дітей молодшого та середнього віку.

1.

  В Мар`янівській бібліотеці-філії на території біля бібліотеки було висаджено квіти та дерева, а також для користувачів дітей була оформлена виставка-знайомство «Земля – планета голуба й красива».

   

     

1.

     Маленкькі користувачі Зятковецької бібліотеким-філії приєдналися до заходів до Дня довкілля. Біля бібліотеки вони висадили квіти. А також в бібліотеці вони змогли поглибити свої знання про Землю, природу, її захист скориставшись матеріалами з виставки «Довкілля – наука про добро».

     У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

      Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до дії в ім’я збереження миру й життя на Землі, збереження Людини і Культури. 

       Не забувайте, стан природи навколо нас залежить від дій кожного! Збережемо природу разом!

 

       

                           

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий