В центральній бібліотеці відбулася презентація книги Юлії Давидко “Безсмертники”.

278576874_1137113173794576_2367657609219686460_n

       Невблаганно і швидкоплинно біжить час, постійно виникають нові події, явища, факти, змінюється життя, ситуації… І те, що трапилось сьогодні, завтра вже стає надбанням історії. А знати, що було раніше, історію свого рідного краю, свого міста чи села, знати свій родовід – це священний обов’язок кожного із нас.

     В цей сьогодні складний час, коли російські окупанти хочуть знищити нашу рідну країну, нашу мову, наші звичаї, культуру, привласнити нашу історію, нам необхідно все це зберегти. Історія кожної родини, кожної людини збирається по краплинках в історію нашої держави.

       Той, хто пам’ятає і знає минуле, значно краще озброєний досвідом, глибше розуміє сучасне, чіткіше уявляє, а то й передбачає майбутнє. Дуже приємно, що останнім часом усе більше з’являється видань історико-краєзнавчого характеру, мемуарів та спогадів, працює всесвітня мережа Інтернет, де з’являються певні повідомлення, інформація і про нашу Гайсинщину і, зокрема, про села Гайсинської громади.

    В читальній залі Гайсинської бібліотеки пройшла презентація присвячена випуску книги Юлії Давидко «Безсмертники».

        На зустріч завітали працівники бібліотеки, краєзнавці, друзі і шанувальники творчості Юлії Давидко.

       Авторка розповіла як виникла ідея написати книгу, хто надихав, хто допомагав у написані книги, про основні події, які висвітлені тут в і чому назва книги «Бесмертники»?.

    Історичними фактами по історії с.Кисляка поділився працівник краєзнавчого музею Гайсинщини, учитель історії школи-ліцею м. Гайсина, відомий краєзнавець Олександр Владиславович Прокоф’єв та дослідник історії Гайсинщини, науковий співробітник краєзнавчого музею Васильченко Сергій Олегович.

  Бібліографом – краєзнавцем центральної бібліотеки Валентиною Голомовзою було підготовлено презентацію “Юлія Давидко “Безсмертники”, на якій були відображені фотоматеріали з родинного архіву автора книги. 

1.

   

1.

1.

     

1.

  Свої думки про книгу, події описані в ній висловили шанувальники творчості Юлії Юріївни Давидко – мати З.Давидко, Г.Нарожна, С.Швець, Л.Шлапак та інші.

    Директор Гайсинської ЦБС щиро подякувала Юлії Юріївні за клопітку і таку необхідну працю краєзнавця, за роботу в архівах і за творче спілкування з односельцями.

      Побажала здоров’я міцного, завзяття, оптимізму.  А головне – вдячних читачів і миру рідній Україні.

   Також всіх пристуніх на зустрічі  пригостили запашним пирогом, який  приготувала мама Юлії Давидко за родинним рецептом.

 1.

            Публікації на шпальтах місцевих газет “Гайсинський вісник” та “Трибуна праці ” про нещодавно проведену презентацію книги Юлії Давидко “Безсмертники”.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий