Наша гордість – випускники

Синьоок Галина Сергіївна народилась 11.10.1994 року в с.Мітлинці Гайсинського району Вінницької області.

З 2005 по 2010 рік навчалась в Гайсинській музичній школі на хоровому відділі. Викладач з постановки голосу була Зозуля Л.Г. За час навчання в школі брала активну участь у концертній діяльності міста, району та області. Неодноразова переможниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестивалів:
- Всеукраїнський конкурс “Сурми звитяги” м. Львів (ІІ премія);
- Міжнародний конкурс “Таланти ІІІ тисячоліття” м. Харків (Гран-Прі);
- Міжнародний конкурс “Західний регіон” м. Рівно (І місце);
- Міжнародний конкурс “Оптинская весна” м. Оптіно, Росія (І місце);
- Всеукраїнський конкурс “Перлина України” м. Ірпінь (І місце).
Загалом взяла участь більше як у 50 конкурсах.
З 2010 по 2014 рік навчалася у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича на вокальному відділі (народний спів) викладач – Васюк Ю.А. Співала у етно-фольк-гурті “Мокоша”. В училищі отримувала підвищену стипендію за відмінне навчання, яке закінчила з червоним дипломом. Будучи на IV курсі училища влаштувалась працювати керівником вокального гуртка у Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва “Барвінок”, де працює по даний час. Також Галина є керівником гурту “Обрій ” створений у вересні 2016 року, мета якого є пропаганда та виконання українських народних пісень. Активно виступають на міських концертах та дарують гарний настрій під час святкування родинних свят.
З 2014 року поступила у Київський національний університет культури на факультет народно-художня творчість та фольклор. Нині студента IV курсу.                                                                  Червень 2017 року