Народні (зразкові) аматорські колективи

по Гайсинському міському Будинку культури:

Духовий оркестр 

керівник Бондар Микола Данилович

 Хоровий  колектив ім. М.Горошка

керівник Бурякова Тетяна Василівна

      Колектив створений у 1983 році Михайлом Дмитровичем Горошко. Вже 39 років колектив дарує пісенне багатство нашого народу, є духовним обличчям і своєрідною візитівкою Гайсинщини.

     У 1987 році колектив здобув почесне звання “народний аматорський”. Крізь усю творчу ниву репертуару червоною ниткою проходить українська народна пісня, яка йде від самого серця, пронизана народною мудрістю.

     З 2012 року керівником  хорового колективу є Тетяна Василівна Бурякова. На сьогоднішній день колектив налічує 30 учасників. Це люди різного віку та професій, яких обєднує любов до пісні, української національної культури .

     Особлива увага приділяється репертуару, який нвлічує більше 50- ти творів. Він складається із творів різних стилів: від народної класики Миколи Леонтовича та Гната Танцюри, ураїнських народних пісень до творів сучасних композиторів і пісень місцевих авторів. Окрасою програми хору є козацькі пісні

   У колективу глибоко шанують і люблять народну пісню – невичерпне джерело творчості, які виконують учасники із супроводом і акапельно. Професійного рівня виступам колективу додає робота концертмейстера Миколи Лазаренка та оркестрової групи хору, що створюють неповторну красу акомпанементу, збільшують художню виразність звучання хору.

    Хоровий колектив здійснює активну творчу діяльність. У творчому доробку численні обласні, районні огляди, фестивалі та свята.

   У 2021 році за вагомий внесок у розвиток хорового мистецтва Вінниччини, відродження та збереження фольклорної спадщини нашого краю та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України колектив був занесений на міську Дошку пошани “Гордість міста”

 

Хоровий колектив ветеранів війни і праці

керівник Бурякова Тетяна Василівна

      Народний аматорський хор ветеранів війни та праці створений у 1999 році. Засновником і організатором був Михайло Ізраїлович Дорц. Вже згодом у 2002 році колективу було присвоєно почесне звання “Народний аматорський”. З 2009 року колектив очолює Тетяна Василівна Бурякова.

   До складу колективу входять діти війни, ветерани праці віком від 60 до 87 років. Всі 20 учасників хору складають при хорі чоловічу вокальну групу, дуети та тріо.

   В репертуарі колективу понад 40 творів різної тематики – від військово-патріотичних пісень, пісень про Україну, народних пісень до творів сучасних композиторів. 

     У 2017 році колектив був занесений на міську Дошку пошани “Гордість міста”.

    Хоровий колектив постійно виступає на обласних та міських святкових заходах. Займається патріотичним вихованням дітей та молоді в учбових закладах міста.

  Залюбки відвідують та співають для підопічних  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Фольклорний колектив «Рідня»

керівник Горошко Лідія Федорівна

Жіноче вокальне тріо

керівник Захарова Дар’я Олександрівна

Драматичний колектив

керівник Чучко Олена Володимирівна

Чоловіче вокальне тріо “Чорнобривець”

керівник Погрібняк Андрій Анатолійович

Колектив естрадно-спортивного танцю «Блискавка»

керівник Поздоровкіна Алла Миколаївна

Ансамбль народних інструментів «Дивограй»

керівник Цехмейструк Галина Михайлівна

Фольклорний дитячий ансамбль «Зозулята»

керівник Грабовська Олеся Юріївна

Кіностудія “Дебют”

керівник Литвенюк Петро Миколайович

Фотостудія «АРТ»

керівник Поляруш Олена Дмитрівна

по Гайсинській музичній школі:

Дитяча студія образотворчого мистецтва

керівники Грабовський Петро Пилипович та Грабовський Володимир Петрович

по сільським закладам культури:

Хоровий колектив Бондурівського СБК  

керівник Замирайло Оксана Василівна

 Жіночий вокальний ансамбль “Троянда” Жерденівського СБК

керівник Гулієва Любов Федорівна

Фольклорний колектив “Калина” Кіблицького СБК

керівник Дідур Борис Васильович

Фольклорний колектив “Надвечір’я” Кисляцького СК

керівник Підопригора Інна Олександрівна

Хоровий колектив Кунянського СБК

керівник Шатілов Микола Борисович

Фольклорно-етнографічний ансамбль “Надія” Новоселівського СК

керівник Каращенко Надія Василівна

Фольклорно-етнографічний ансамбль “Криниченька” Мелешківського СК

керівник Незнамова Раїса Миколаївна

Чоловічий вокальний ансамбль Чечелівського СБК

керівник Семенюк Микола Романович

Кіностудія Чечелівського СБК

керівник Міщенко Олександр Михайлович

Фольклорно-етнографічний ансамбль “Животоки” Ярмолинецького СБК

керівник Ковальчук Павліна Миколаївна

     Гордістю села Ярмолинець є народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Животоки», репертуар колективу налічує більше ста пісень різного жанру: колядки,щедрівки,веснянки,купальські,обжинкові,обрядові.

      Відчуття радості,смутку,щастя,туги – всі ці відчуття колектив старається донести до свого слухача через виконання своїх пісень.

     Ще на початку 70-х років в селі вже діяла хор ланка, засновницею якої на той час була Раїса Петрівна Ковальчук, якої на жаль вже немає серед нас.

         Самодіяльний фольклорний ансамбль було створено в 1978 р. на той час керівником була Підвашецька Любов Григорівна.

         Впродовж років керівники колективу змінювалися, в 80-х роках керівником колективу був Бойченко Григорій Васильович, в 90-х роках – Підвашецька Любов Миколаївна, за її керування у 1990 році у м. Луцьку на фестивалі «Берегиня», колективу було присвоєно звання «народний».

      В 2000-х роках керівником колективу була Коцюба Анастасія Іванівна, яка з перших днів з часу створення колективу була його активним учасником. З 2012-2016 р. колектив очолювала Лукієнко Любов Миколаївна.

        З 2016 р. очолює колектив Ковальчук Павліна Миколаївна.

    Ці люди передавали один одному естафету самобутнього таланту. Завдяки керівникам та учасникам фольклорний колектив «Животоки» і по сьогоднішній час тішить людей своїми співами. На даний час колектив налічує 14 учасників.

    Впродовж усіх років ансамбль виступає на сільській, районній та обласній сценах. Перший виступ його відбувся на обласному огляді «Співає Поділля».

    У 1989 році його спів був записаний для передачі «Золоті ключі» на республіканському радіо. Ансамбль «Животоки»  постійний  учасник обласних фольклорних свят  ім.Г.Танцюри.

     У 2002 році став його лауреатом та отримав Перехідний приз.  Колектив брав участь у творчому звіті району,  присвяченому 10-ій річниці Незалежності України. Неодноразовий учасник та переможець обласного  фестивалю борщу.

      Репертуар складають старовинні обрядові пісні річного циклу, соціально-побутові та жартівливі. Колектив зберігає та пропагує традиційний подільський народний одяг.

       Нагороджений багатьма грамотами, дипломами, подяками.