Директор
Гайсинського міського Будинку культури
Кузнєцова Світлана Костянтинівна

Працює на даній посаді з 1995 року.

Юридична адреса: 23700
площа Миру, 1
м. Гайсин, Вінницька область
тел. (04334) 2-52-72
e-mail: rbkhaisin@ukr.net

 

 

 

 

 Режисер
драматичного колективу, ведуча численних культурно-мистецьких заходів
Чучко Олена Володимирівна

 

 

 

 

 

І. Діяльність районного Будинку культури
Гайсинський районний Будинок культури є методичним, культурно-просвітницьким центром, який проводить свою діяльність з метою збагачення духовності населення, збереження нематеріальної культурної спадщини. Основними завданнями якого є розвиток народної творчості та художньої самодіяльності, всебічний гармонійний розвиток особистості, задоволення пізнавальних і духовних потреб населення, вдосконалення організації відпочинку.

Будинок культури був побудований у 1960 році. Глядацька зала розраховує на 550 відвідувачів. В закладі втілюються в життя різноманітні творчі проекти районного, обласного значення, державні та професійні свята, конкурси та фестивалі, військово-патріотичні заходи, молодіжні та дитячі розважальні програми на високому рівні.

ІІ. Матеріально-технічна база 
У 2016 році відбулося суттєве зміцнення матеріально-технічної бази закладу, зокрема замінено систему опалення на модернізовану та більш ефективну; облаштовано внутрішні вбиральні; здійснено капітальний ремонт внутрішніх приміщень; відремонтовано сцену, на що освоєно значний обсяг бюджетних та спонсорських асигнувань. Будинок культури в достатній мірі оснащений сучасною звукопідсилювальною та освітлювальною апаратурою, аудіовізуальною технікою, музичними інструментами, сценічними костюмами тощо.

ІІІ. Клубні формування та майстри народної творчості
Проведення заходів, забезпечує творчий колектив районного Будинку культури, серед яких керівники «зразкових» та «народних» аматорських вокальних, фольклорних, музичних, хореографічних колективів.
При Будинку культури функціонує 26 клубних формувань художньої творчості, 2 – гуртки технічної творчості та 2 шахових клуби «Дебют», в яких беруть участь 542 учасники. Гуртків для дітей – 13, в яких займається 350 учасників.
Основу творчого надбання складають 11 народних аматорських колективів та 1 зразковий, що є нашою гордістю і окрасою. Більшість творчих колективів та окремі виконавці за свою творчу діяльність отримали високі нагороди Міжнародного, Всеукраїнського та обласного рівнів, є Лауреатами багатьох конкурсів та фестивалів, але основна нагорода – це визнання глядачів.
Ми пишаємося тим, що вивчаємо та пропагуємо творчість земляків – визначних діячів культури України: фольклористів Г. Танцюри та Явдохи Зуїхи; художника, ректора Київської Національної академії мистецтв України Андрія Чебикіна; майстрів кераміки братів Герасименків та славними їхніми продовжувачами – Заслуженими майстрами народної творчості Шпак Т.І. і Міщенко Ф.І.; Героя України, Лауреата Шевченківської премії, поета Василя Стуса.
З підмостків Гайсинської сцени вийшли в світ Лауреат Всеукраїнського конкурсу естради, відомий співак Еміль Горовець; народний артист України Володимир Зарьков; Заслужений артист України Олександр Кальніцький.