Народний аматорський духовий оркестр Гайсинського РБК

       Неповторна майстерна музика духового оркестру знайома і шанована серед гайсинчан різних поколінь. Вона давно стала невід’ємним компонентом кожного важливого заходу в районі, адже жодне велике свято, урочиста подія не проходять на Гайсинщині без участі народного духового оркестру районного Будинку культури.
Духовий колектив був створений в 1976 році. Звання «народний аматорський» колективу було присвоєно в 1987 році. Очолює колектив Бондар М.Д. В оркестрі приймає участь 25 музикантів.
Сьогодні в репертуарі оркестру більше 60 творів. Це і українські народні пісні, марші, твори композиторів-класиків та сучасних авторів, інструментальні твори та акомпанементи солістам-виконавцям. Колектив постійно оновлює свою концертну програму, шукає новий репертуар і нову манеру та якість звучання. Тому в репертуарі поєднується нове і те краще, що виконувалось протягом останніх років.
Учасники колективу  шанують і бережуть унікальні творчі традиції і надбання  духового оркестру, які сприяють розвитку духової музики в районі, виховуючи  у підростаючому поколінні  розуміння і любов до духової музики.