Фольклорний колектив «Рідня»

Народний аматорський фольклорний колектив «Рідня» утвердився, як колектив, який гідно і трепетно береже  і популяризує народні пісні та обряди, записані Г. Танцюрою.
На ІІ Всеукраїнському фестивалі фольклору, присвяченому дню народженню видатного земляка Г.Танцюри, «Рідня» отримала ІІ Премію за обряд Покривання з Весілля.
З часу створення і по нині, колектив отримував чимало нагород і брав участь в багатьох престижних конкурсах, концертах та фестивалях, здійснював творчі поїздки. Велика честь для колективу, була участь у творчому звіті аматорів сцени та майстрів мистецтв Вінниччини у Палаці Україна, в м. Київ.
Неодноразово брали участь в телезйомках популярної телепрограми Фольк-music Першого Національного, де стали Переможцями в одній із програм. Здійснили творчу поїздку у Волинську область, на батьківщину керівника колективу, де взяли участь в районному фестивалі народної творчості «Пісня рідної землі» в м. Камінь-Каширському. Гідно виступили перед земляками-односельчанами Лідії Федорівни, в с.Нуйно та в інших селах району, отримавши Подяку від районного керівництва Волині.
Дуже важливо і престижно для колективу була участь у відзначенні 150-річчя з Дня смерті видатного поета-Кобзаря Т.Г. Шевченка на Чернечій горі, в Каневі, а також на Міжнародному фестивалі фольклору «Берегиня 2013» у місті Луцьку.
На «Параді вишиванок» у 2015 році на День Незалежності України, в м. Київ, у конкурсі весільних обрядів, колектив виборов ІІІ Премію і вдячність київської публіки. «Рідня» користується популярністю не тільки у Гайсинському районі, а й за її межами. Колектив має багато шанувальників, закоханих в українську народну пісню, в її красу та неповторність.