Жіноче вокальне тріо

Багата і різножанрова творчість талановитого українського народу була і є цілющою, і невичерпною криницею, джерелом творчого натхнення для учасників жіночого народного тріо Гайсинського районного Будинку культури.
До складу тріо входять талановиті, молоді, закохані в пісню виконавиці. Колектив працює над удосконаленням своєї майстерності. Постійно оновлюється репертуар, в який входять пісні авторські та народні. Приймає участь майже у всіх культурно-мистецьких заходах району та області: це і фестивалі-конкурси, і державні Всеукраїнські свята та різні розважальні заходи. Саме популяризація кращих естрадних та народних пісень є  прикрасою кожного свята, і є основною метою вокального тріо.
За активну концертну діяльність, високу майстерність та професіоналізм, вагомий внесок у розвиток пісенної творчості та культури, популяризацію українських народних пісень народне аматорське жіноче вокальне тріо Гайсинського РБК багаторазово відзначене дипломами, подяками та цінними подарунками Вінницького обласного управління культури та районного відділу культури і туризму Гайсинської районної державної адміністрації, обласного центру народної творчості.