Драматичний колектив

У культурному житті нашого міста театр відіграє особливу роль. Кожен театральний сезон супроводжується новими виставами, відкриттям нових імен і чудовою грою визнаних майстрів Гайсинської сцени. Радують своїми роботами актори закохані в сцену, адже театр – це живий організм, в якого є народження, дитинство, юність і зрілість…
Театральний колектив Гайсинського РБК створено у 1952 році, почесне звання «народний аматорський» отримав у 1959 р. На сьогоднішній день колектив налічує 17 учасників віком від 24-ти до 59-ти років. В репертуарі колективу понад 60 постановок, різноманітних інсценізацій та п’єс. Керівником  є режисер Гайсинського РБК Чучко Олена Володимирівна. Даний колектив є постійним учасником звітних концертів та масових заходів Гайсинщини.
Неодноразово нагороджувався подяками, грамотами, дипломами відділу культури і туризму Гайсинської районної державної адміністрації та управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації. Колектив користується заслуженою повагою та любов’ю у жителів рідного міста, району та області. Їх талановиті професійні виступи не залишають байдужими нікого.