Колектив естрадно-спортивного танцю «Блискавка»

Хореографічний колектив естрадно-спортивного танцю «Блискавка»  заснований у 1993 році. В ансамблі налічується 125 учасників. Щорічно танцювальний колектив підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками, демонструє свій творчий зріст. Неодноразово за високу виконавську майстерність, розмаїття форм і цікавих постановок танцювальних композицій відзначався грамотами районного відділу культури та туризму. Колектив постійно бере участь у культурно-розважальних заходах міста та області: щорічному святкуванні новорічних свят, міжнародного жіночого Дня 8 Березня, Дня Перемоги, Дня Незалежності України та багато інших.
З кожним роком програма танцювального колективу стає більш насиченою, цікавою. Танці, композиції, поставлені Аллою Миколаївною Поздоровкіною відрізняються високою майстерністю та оригінальністю. За час існування колектив брав участь у проведенні понад 100 концертів та виступав на різних концертних майданчиках. В історію «Блискавки» золотими літерами вписано славні перемоги, а їх у них чимало: «Чорноморські ігри», Міжнародний конкурс «Усі ми діти твої, Україно!», Міжнародний фестиваль «Світ талантів», заключний конкурс Вірського, «Музична парасолька», «Подільський первоцвіт», «Проліски надії», виступ перед Президентом Грузії Саакашвілі і в комплексі «Арена» у м. Києві.
Ми гордимося, що в нашому маленькому місті є такий колектив, який дарує всім не тільки добрий настрій, пропагуючи танцювальне мистецтво, а й здобуває славні перемоги, прославляючи цим наш Гайсинський край.