Дитяча студія образотворчого мистецтва

Художня студія була відкрита у квітні 1999 році, за сприяння нашого земляка, президента Академії мистецтв України, ректора Київської академії образотворчого мистецтва та архітектури Андрія Чебикіна.
За цей час студію закінчили понад 115 вихованців, більшість є  студентами і випускниками навчальних закладів України художнього спрямування – Львівської  академії декоративно-прикладного мистецтва, Київського інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Бойчука, Київського національного університету будівництва і архітектури, Одеського університету архітектури і будівництва.
Учні студії беруть участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де займають призові місця.
Так, у 2001 р. на обласній виставці молодих талантів учениця студії Ліна Лисак  посіла II-е місце за графічну роботу; Андрій Левицький III-е місце за живописну картину «Куполи».
У 2002 році на обласному фестивалі-конкурсі «Арт-Олімп-2002» Юлія Біляєва посіла I місце за живописну роботу.
На обласному конкурсі «Вінничина очима молодих художників Дмитро Піддубний зайняв II–е місце за картину «Кримський пейзаж».
У 2003 році на Міжнародному конкурсі талантів «Свічка у вікні», організованому Міжнародним фондом «Україна-3000» і приуроченому 70-й роковині Голодомору в Україні, учасники студії отримали дипломи від Президента Віктора Ющенко.
Теперішні учні студії також активно беруть участь в обласних виставках образотворчого мистецтва.
У 2014 році на XIV обласному дитячому фестивалі-конкурсі юна вихованка Крук Ілона перемогла в номінації «Кращий юний художник Року».                   
Сьогодні  на художньому відділі навчається 36 учнів, які старанно оволодівають різними техніками образотворчого мистецтва, прагнучи досконалості, естетичної насолоди та майстерності.