Директор
КП “Гайсинська дирекція кіномережі”
Михайлова Тетяна Василівна

Працює на даній посаді з  1992 року.

Юридична адреса: 23700
площа Миру, 3
м. Гайсин, Вінницька область
тел. (04334) 2-56-60
e-mail: kinomerezha.kp@ukr.net

 Гайсинська дирекція кіномережі в своїй роботі, керуючись Законом України «Про кінематографію», постановою Кабінету Міністрів України «Про структурну перебудову в галузі кінематографії», виконанням Програми розвитку дирекції кіномережі 2013-2017р., проводить відповідну робота по кінообслуговуванню населення.
В дні шкільних канікул для дитячої аудиторії постійно демонструються благодійні сеанси для переселенців і дітей, батьки яких служать в АТО, кінолекторії «Підліток в правовому суспільстві» на тему «Молодь обирає здоров’я». Для національно-патріотичного виховання молоді відбуваються покази художніх фільмів українських режисерів.
Проводяться кіноранки до всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз «Обери життя: сучасний стан профілактики та лікування  туберкульозу»; тематичні покази фільмів до всіх знаменних дат: до дня пам’яті героїв битви під Крутами, до Дня соборності України, до річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до річниці пам’яті Небесної сотні, до відзначення 100-річчя подій української революції 1917-1921 років, до дня народження Т.Г.Шевченка,  Дня Перемоги, до дня Незалежності України.
Приміщення кінотеатру “Мир” було збудовано у 1962 році.