Шановні  друзі!
Вітаємо вас на сайті відділу культури, молоді та спорту
Гайсинської міської ради Вінницької області!

                  Гайсинський край – земля сивих легенд і мелодійних пісень, земля гончарів, різьбярів, поетів та художників, земля, яка вірно шанує предків, дбайливо оберігає  прадавнє минуле і творить славні сторінки сьогодення.
           На небосхилі видатних знаменитостей Гайсинщини відомою є постать самобутнього поета і правозахисника, Героя України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Василя Семеновича Стуса; видатного збирача народних перлин, фольклориста Гната Танцюри та народної співачки Явдохи Зуїхи, майстрів гончарного мистецтва – братів Якова та Якима Герасименків, естрадного співака Еміля Горовця та багатьох інших.
           Стало доброю традицією на Гайсинській землі проводити обласні пленери гончарного мистецтва на базі керамічного осередка в с. Бубнівка; щорічні обласні фестивалі народної пісні на приз Гната Танцюри, Всеукраїнські фестивалі фольклору, культурно-мистецькі акції по вшануванню пам’яті В.Стуса.
            Сьогодні в галузі культури району працюють люди щирої вдачі, невтомної енергії, закохані в рідний край і материнську пісню, численні народні аматорські колективи, творча діяльність яких укорінена у могутні народні традиції нашого краю.
Кращі самодіяльні аматори та колективи Гайсинського району неодноразово здобували перемоги на Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних конкурсах та культурно – мистецьких заходах.
             Я високо ціную  вагомий внесок кожного, хто долучається до різнобарв’я рідної культури та докладає зусиль задля розвитку галузі культури району.
       Особлива вдячність ветеранам галузі культури району – бібліотекарям та педагогам, клубним, музейним працівникам, майстрам народного мистецтва, самодіяльним поетам, композиторам та художникам, працівникам кіно, кожному, хто в свій час, на своєму місці робив все заради того, щоб скарби національної культури ставали надбанням багатьох.
       Завітайте до нас! Вас зустрінуть запашним короваєм і українською піснею, яка зачарує своїм неповторним народним фольклором. Для вас відкриються стежки мальовничих куточків нашого краю. Саме на нашому сайті ви матимете змогу дізнатися про найважливіші новини культури Гайсинщини.

З повагою

Начальник відділу культури, молоді та спорту
Гайсинської міської ради,
Заслужений працівник культури України                                                        Микола РИЧКОВ