Архив рубрики ‘ВІДЕО-АРХІВ’

Бубнівська кераміка на обласному фестивалі фольклору імені Гната Танцюри.

либь

   08 червня директор музею гончарного мистецтва(музею-садиби братів Герасименків), заслужений майстер народної творчості Тетяна Шпак завітала на обласний фестиваль фольклору імені Гната Танцюри. Дізнатись більше »

Обласний фестиваль фольклору та урочисте відкриття музею етнографії, фольклору та народних ремесел.

лопло

     08 червня 2024 року, у прекрасний літній день На батьківщині видатного фольклориста, етнографа, вчителя, краєзнавця Гната Трохимовича Танцюри і славетної співачки Явдохи Зуїхи у с. Зятківці Гайсинської громади відбувся обласний фестиваль фольклору з нагоди 123-ї річниці від дня народження Гната Танцюри.

Дізнатись більше »

«Пам’ять про дітей завжди буде жити в наших серцях».

бьр

    04 червня в Україні є Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули в наслідок збройної агресії проти України.

   Відповідно до інформації з державного порталу “Діти війни” станом на початок червня 2024 року, внаслідок агресії 546 дітей загинули та понад 1345 отримали поранення різного ступеня. Дізнатись більше »

Вишиванка – оберіг роду українського.

     Так вже повелось у нашого народу, що вишита сорочка та вишитий рушник супроводжує нас все життя. І в кожному стіжкуматеринськими руками вишиті орнаменти барвистими нитками з символами життя, благополуччя, доброї долі, багатства, любові, достатку. Дізнатись більше »

Онлайн-конкурс громади «Великодня писанка – 2024».

      Великдень – найбільше християнське свято. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни. З цим днем пов’язується безліч цікавих звичаїв і традицій, багато з яких існують донині.

      Великдень завжди був улюбленим і загальнонародним святом. Дізнатись більше »

Продовження онлайн-проекту «Як є рід – то буде й обід». Страва «Волоки».

    В рамках проекту Вінницького обласного центру народної творчості «Як є рід – то буде й обід» представляємо страву «Волоки» с.Губник Гайсинської територіальної громади.

    Щавель – рослина, що містить в собі багато корисних вітамінів та мікроелементів. З щавлю можна приготувати різноманітні гарячі перші страви, холодники, салати, закуски, гарніри, соуси і підливи, начинки для пирогів, омлетів, а також напої. Дізнатись більше »

До 80-річчя звільнення України від нацистських окупантів в закладах культури були проведені заходи.

4

   Сьогодні наша громада відзначає 80-ту річницю визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників.

 Пам’ятною незабутньою датою увійшло в історію Гайсина 14 березня 1944 року, адже саме тоді 232-га стрілецька дивізія Другого Українського фронту принесла визволення місту. Дізнатись більше »