Архив рубрики ‘Новини’

Музичні перемоги на Міжнародному конкурсі.

т

      Вітаємо наші колективи – лауреатів І ступеня Міжнародного конкурсу «Polska Rapsodia 2023», який проходив в м. Варшава, 10-15 листопада 2023 року в рамках міжнародного проєкту Україна-Польща.

     Це – ансамбль домристів (керівник Гамоля Надія Вікторівна, концертмейстер Григоренко Г.В.); інструментальний ансамбль «Тронка» (керівник Гамоля Надія Вікторівна, концертмейстер Штейман Борис Семенович), дитячий духовий оркестр (керівник Микитишин Василь Володимирович) та автора обробки твору «Ой ти знав» для інструментального ансамблю «Тронка» Ольгу Гамолю. Дізнатись більше »

Висловлюємо глибокі співчуття!

1

      Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради висловлює щирі співчуття режисеру народної кіностудії Петрові Миколайовичу Литвинюку з приводу смерті сестри.

   Жодні слова не зменшать душевний біль від втрати рідної людини. Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття та підтримки Вам і Вашим рідним. Дізнатись більше »

І ДЗВОНИТЬ ПАМ’ЯТЬ В НАШІ ДУШІ… В бібліотеках громади вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні.

1

      Є у нашого народу події над якими не власний час, а скорботна пам’ять про них живе і житиме у серцях українців. Пам’ять, то нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.

      Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 рр. Дізнатись більше »

Гайсинчанки посіли друге місце на третьому туру відбіркового етапу обласних змагань з волейболу.

третій тур відбіркового етапу обласних змагань з волейболу «Олімпійська надія» серед дівчат 2009 р.н. та молодших.

     25 листопада на базі ЗЗСО l-lll ст. №6 м. Гайсин відбувся третій тур відбіркового етапу обласних змагань з волейболу «Олімпійська надія» серед дівчат 2009 р.н. та молодших.

      Провели відкриття змагань:шикування,підняття державного прапору. Хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих Героїв України та мирних громадян нашої держави. Дізнатись більше »

Оглядові екскурсії для дітей та дорослих, для жителів Гайсинської громади і гостей міста.

8

     Музей АТО м. Гайсин відвідали представники Університету третього віку, що діє на базі Організації ветеранів Гайсинської міської ради (голова Галузинський М. М.)

    Спільно із членами ветеранської організації ми перегорнули сторінки історії України останнього десятиліття, згадали героїв-захисників Гайсинщини, потянули памʼять загиблих хвилиною мовчання… Дізнатись більше »

Гайсинчани вшанували пам`ять жертв голодоморів.

р

     24 листопада до Дня пам’яті жертв голодоморів на міському кладовищі біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору відбулося покладання квітів.

        Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним. Мільйони українців по всій нашій державі на собі пізнали всі жахи голодної смерті, смерті своїх дітей, батьків, рідних. Дізнатись більше »

Вітаємо переможців конкурсу.

Переможці ХV Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж»,

      Щиро вітаємо наших художників-переможців ХV Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», який проводився 25 жовтня 2023 року в м. Ужгород Громадською організацією «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти. Дізнатись більше »