Архив для червня, 2017

«Молодь України і Молдови за мирне Європейське майбутнє»

IMG_2031

25 червня 2017 року в м. Ямпіль відбувся Міжнародний дитячий фестиваль «Молодь України і Молдови за мирне Європейське майбутнє».

Дізнатись більше »

З нагоди дня Конституції України

DSC_9097

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт “До України серцем пригорнись” з нагоди відзначення великого державного свята – Дня Конституції України. Розпочалися урочистості із внесенням Державного Прапору України та гімну України.

Дізнатись більше »

Основний Закон держави

1

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 21 рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Дізнатись більше »

День молоді у Гайсині

DSC_9082

У неділю, 25 червня, у парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького відзначали День молоді.  З вітальним словом від імені голови районної державної адміністрації Владислава Уткіна та голови районної ради Григорія Борового виступив заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий.

Дізнатись більше »

ЗАПРОШУЄМО

266811_0

25 червня 2017 року в парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького на 19.00 год. відсвяткувати разом День молоді. В програмі святковий концерт, нагородження кращих молодих людей району та чудовий настрій.

День державного службовця

img_2935

23 червня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. Голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін та голова районної ради Григорій Боровий привітали державних службовців Гайсинщини з професійним святом.

Дізнатись більше »

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

img_2648

До Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні 22 червня у місті Гайсин біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм. Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Дізнатись більше »