Архив для вересня, 2017

Участь аматорів сцени в телевізійних зйомках “Фольк м’юзік”

кисляк фольк мюзик

Вперше 20 вересня народний аматорський фольклорний етнографічний колектив «Надвечір’я» Кисляцького сільського клубу взяв участь у музичній  телепередачі «Фольк-music» з Оксаною Пекун, яку транслюють на Першому Національному каналі.

Дізнатись більше »

День партизанської слави

DSC_4777

22 вересня 2017 року Україна відзначає День партизанської слави. Традиційно в Гайсині на урочищі Белендіївка мітинг-реквієм розпочався з покладання квітів, який відкрив міський голова Гук Анатолій Ілліч.

Дізнатись більше »

Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль борщу у Ганни Секрет

thumb2-931530949a04c01cf0f0f6d3979ce95d

Борщ є витвором тисячолітнього українського кулінарного мистецтва. Недарма кажуть, що він не “вариться“, а “твориться“. Особливість борщу – в його неповторності. Це страва унікальна, скільки господинь – стільки й смаків.

Дізнатись більше »

Година пам’яті до Дня партизанської слави «Тільки пам’ять не сивіє»

IMG_1921

22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року в Україні відзначається День партизанської слави. Цей день відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

Дізнатись більше »

Лялькова вистава для діток ДНЗ № 4 «Якось у чарівному лісі…»

IMG_3905

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов’язані радість, веселощі, яскраві враження, нові почуття. А як цікаво бути не тільки глядачем, а й учасником спектаклю! Театр є однією з найбільш яскравих барвистих і доступних сприйняттю дитини сфер мистецтва.

Дізнатись більше »

ПЕРЕХОДЬ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ

ukr.mova

Соціальна реклама. На виконання ст. 10 Конституції України “Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України”.

Дізнатись більше »

Сумуємо і пам’ятаємо…

Fil

10 вересня 2017 року о 19.00 год. перестало битися серце ФІЛОНОВА АНАТОЛІЯ НИКИФОРОВИЧА, колишнього режисера самодіяльної народної кіностудії Гайсинського районного Будинку культури.

Дізнатись більше »