Архив для лютого, 2018

Мово моя калинова!

DSC_8109

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Відзначення цього дня  було встановлене у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Дізнатись більше »

Небесна Сотня в вирій полетіла…

DSC_8064

До Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні гайсинчани зібрались біля пам’ятного знаку, аби вшанувати і пом’янути героїв Небесної Сотні. Це саме вони підняли людей на боротьбу. Їхній вчинок – то велика жертовна любов, жага до свободи, це дух українського народу. Імена героїв Небесної Сотні будуть навічно вписані золотими літерами в історію нашої держави.

Дізнатись більше »

Урочисте відкриття меморіальної дошки…

DSC_8013

Сьогодні кращі наші воїни служать Україні правдою і вірою, беручи до рук зброю, не жаліють себе на полі бою, віддаючи іноді життя за свободу і незалежність рідної землі.

20 лютого 2018 року в м. Гайсині відбулося урочисте відкриття меморіальної пам’ятної дошки воїна-добровольця, командира відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 9 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади, який 8 грудня 2017 року героїчно загинув під час обстрілу військової позиції в зоні АТО – Анатолію Івановичу Твердолі.

Дізнатись більше »

“Масляна іде – млинці та мед несе”

DSC_7847

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. 18 лютого в центрі нашого міста відбувся районний захід, присвячений святкуванню Масляної. Це свято, прийшло до нас із сивої давнини у спадок від язичницьких часів, але збереглося й прижилося в нашого народу й після прийняття християнства.

На центральній площі міста були розміщенні світлиці сільських територіальних громад, із найрізноманітнішим асортиментом – від вишитої сорочки до випічки. Господині частували млинцями з різними начинками й формами.

Дізнатись більше »

«Наша пам’ять довічно жива»

DSC_7804

15 лютого з нагоди пам’ятної дати 29-річниці виведення військ з Афганістану в нашому місті відбулася урочиста хода та покладання квітів до Меморіальної стели загиблим в Афганістані та до Пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Дізнатись більше »

Підсумкова нарада працівників культури району

img_3660

На початку наради начальник відділу культури і туризму Ричков М.Л. підвів підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2017р. та визначив пріоритетні напрями діяльності галузі культури на 2018 р.

Завідуюча методичним відділом РБК Сидорчук Т.О. проінформувала присутніх про роботу народних аматорських колективів.

Дізнатись більше »

Година історичної правди «Воїни – інтернаціоналісти пам’ятають»

IMG_2308

15 лютого 2018 року – 29 річниця з дня виводу радянських військ з Афганістану. Ця дата в Україні стала Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13 лютого 2018 року  голова районної спілки ветеранів Афганістану Свіріпа Володимир Михайлович, завідуюча музеєм ветеранів війни в Афганістані Щербина Ірина Русланівна, на запрошення працівників бібліотеки, взяли участь у годині історичної правди «Воїни – інтернаціоналісти пам’ятають», яка відбулась у читальному залі бібліотеки.

Дізнатись більше »