Архив для лютого, 2021

Музичний вечір до 265-річниці Вольфганга Амадея Моцарта

Захід до В. Моцарта
В 2021 році весь світ відзначає 265-річницю генія, одного з засновників віденської класичної школи Вольфганга Амадея Моцарта.

Музичні перемоги.

Вітаємо наших переможців!

 

       Здобутки викладачів та вихованців музичної школи!

Дізнатись більше »

Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Ведуча мітингу до Дня пам. Небесній Сотні Чучко О.В.

           Минає сім років з часу трагічних подій, внаслідок яких  загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди  закарбувалися у наших серцях  нестерпним болем.

Дізнатись більше »

Захисників Дебальцевого вшанували на Гайсинщині.

Нагородження Людмилою Головашич Данилюка Миколи

 18 лютого – дата пам’яті і одночасно дата гордості за наших воїнів, адже учасниками операції під Дебальцевим були 13 тисяч українських військовослужбовців

Дізнатись більше »

Тематична зустріч з ветеранами Афганської війни.

Нагородження керівництвом району воїнів

              Вже минуло 32 років відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі, викликаючи біль в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. З метою гідного вшанування воїнів афганців в Центрі культури, дозвілля і молоді пройшла тематична зустріч із ветеранами Афганської війни, яка приурочена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Дізнатись більше »

Мітинг-пам`яті ветеранам Афганської війни «Наша пам’ять довічно жива»

Покладання квітів до галереї

    15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день 32 років тому розпочався вивід радянських військ з Афганістану, де військові виконували свій інтернаціональний обов’язок. Десять довгих років тривали бойові дії у Республіці Афганістан, Через її горнило пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч із них отримали поранення, контузії, були скалічені, а понад три тисячі – не повернулися до своїх домівок.

Дізнатись більше »

Вітаємо!

Вітаємо
      

Щиро вітаємо  ученицю Гайсинської музичної школи Довгу Юліану,

яка стала лауреатом І ступеня Міжнародного фестивалю

“Зорепад талантів” (викладач Козінська І.В.).

Дізнатись більше »