Архив для серпня, 2021

Світла пам`ять та вічний спокій: на Гайсинщині провели в останню дорогу Міщенко Фросину Іванівну.

images (1)
            30 серпня новоселівська земля прийняла на вічний спочинок Фросину Іванівну Міщенко, відому землячку, легендарну постать українського гончарства, Заслуженого майста народної творчості з квитком №1. Дізнатись більше »

Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів в м
                  28 серпня проведено Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»   до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дізнатись більше »

В cільських закладах культури Гайсинської громади відбувся цикл заходів до Дня пам`яті захисників України

День пам`яті захисників
                 Відзначення Дня пам’яті захисників України 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, загинула найбільша кількість українських воїнів. Дізнатись більше »

Відбувся мітинг до Дня памяті захисників України які загинули в боротьбі за незалежність

До Дня памяті захисників України

          Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Дізнатись більше »

Відійшла у вічність берегиня гончарного мистецтва Поділля Фросина Іванівна Міщенко.

Фросина_Міщенко..
             Працівники культурно-мистецької галузі Гайсинщини глибоко сумують з приводу смерті майстрині художнього розпису, легендарної постаті українського гончарства, Заслуженого майстра народної творчості України, членкині Національної спілки майстрів України – Фросини Іванівни Міщенко. Дізнатись більше »

Фестиваль рухових активностей відбувся на Гайсинщині

АКТИВНІ ПАРКИ - ТЕРИТОРІЯ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ jpg
           Відповідно до положення обласного фестивалю рухових активностей в рамках соціального проекту “АКТИВНІ ПАРКИ – ТЕРИТОРІЯ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ” з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та челенджу #здороваукраїна30, започаткованого президентом України Володимиром Зеленським в м. Гайсин на території парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького 27 серпня 2021 року пройшов Фестиваль рухових активностей. Дізнатись більше »

Виставка-спомин «Сонях пам’яті» до Дня пам’яті захисників України

Сонях пам`яті
             29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Дізнатись більше »