Архив для листопада 24, 2021

«Вони полягли за волю України» до 100 річчя Другого Зимового походу Армії УНР

Виони полягли за волю України
         У листопаді цього року виповнюється 100 років Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки – останньої спроби збройним шляхом повернути втрачену державність. Водночас Україна вшановуватиме вояків Армії УНР, розстріляних біля містечка Базар. Дізнатись більше »

“Життя, як пісня, що не віддзвенить…” до 70-річчя від дня народження Назарія Яремчука

70-річчя Назарія Яремчука
       Ім’я видатного співака Назарія Яремчука – це ціла епоха в українській естраді. Його образ завжди асоціювався зі справжнім патріотом, для якого найважливішим були сім’я та батьківщина. Про доброту, справедливість, високі моральні якості співака ходили цілі легенди, а пісенний талант назавжди вивів його до перших у вітчизняній естраді. Дізнатись більше »

Вітання із ювілейним днем народження голові ГО «Спілки учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району” Миколі Миколайовичу Данилюку!

З ювілеєм вітання для Данилюка Миколи

  Прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею від родини працівників культури Гайсинської громади! Дізнатись більше »

Святкові заходи до Дня працівників сільського господарства

До Дня працівників сільського працівника в Карбівському СБК_n

        З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю.

         Відзначення цього свята – це визнання державою звитяжної праці аграріїв на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну роботі на землі! Ви саме ті, хто обрали для себе професію в аграрній сфері і становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

Дізнатись більше »