Архив для квітня, 2022

Маленькі користувачі бібліотеки підтримують захисників України своїми малюнками.

279391074_1061949471067249_8155734650517304952_n

     30 квітня в Губницькій сільській бібліотеці відбулася АРТ-терапія для дітей молодшого та середнього віку «Малюнок для воїнів».

    Кожен малюнок – це частинка прояву душі, кожна дитина – маленьке диво у своїй індивідуальності і неповторності. Дізнатись більше »

Бібліотека. Екологія. Освіта.

«До кейса знань бібліотекаря: про екологію атомної енергетики»...

     29 квітня бібліотечні працівники Гайсинської центральної бібліотеки та бібліотеки – філії для дітей м. Гайсин приєдналися до методично – інформаційного дня з питань екології на тему «До кейса знань бібліотекаря: про екологію атомної енергетики». Дізнатись більше »

У сільських закладах культури громади проведено заходи до 36-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Дзвони Чорнобиля

     26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства –  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. Дізнатись більше »

Весни обірване суцвіття: 26 квітня – 36-ті роковини Чорнобильської катастрофи.

Покладання квітів.

        Тридцять шість років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша техногенна катастрофа минулого століття, яка стала серйозним випробуванням та уроком для всього людства. Наслідки вибуху досі відчувають на собі і природа, і люди. Дізнатись більше »

Музейні гостини. До Новоселівського сільського клубу завітали відвідувачі з іншої області.

Відвідувачі в Новоселівському клубі, які відвідали музейну кімнату.
      24 квітня у свято Великодня гості нашого Бубнівського округу, які були змушені залишити рідну домівку завітали до Новоселівського сільського клубу.
       Були щиро вражені, що в маленькому селі зберігають пам’ять про відомих людей краю. Велику увагу приділяють гончарному мистецтві свого села, прославляючи його на увесь світ. Дізнатись більше »

«Хай розквітне Україна, як в погожі дні весна»: великодні веснянки села Новоселівка.

Великодні веснянки села Новоселівка Гайсинського району...

     Ми українці маємо багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями.

      Звичаї і традиції, обряди були і є невід’ємною частиною життя народу. Особливістю цих неписаних законів є те, що вони зберігаються протягом тривалого періоду і передаються із покоління в покоління. Дізнатись більше »

У Гайсині відбувся онлайн-фестиваль “Великодня писанка-2022″.

свято Великодня в Куняському СБК

    Напередодні Великодня всі заклади культури громади наповнилися  весняними фарбами та символікою великого свята.

     Великодній настрій відчувався  у бібліотеках,  клубних закладах,  з’явилися тематичні виставки, присвячені величному святу – Світлому Христовому Воскресінню. Дізнатись більше »